Napísali o nás

30
Marec
2017

Výsledky klientov

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 2356

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým nemal. Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti. Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše doporučenia ohľadne liečby cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

Čítajte viac... Komentáre: 4180

30
Marec
2017

MEGLÁTOGATTUK BORIS SUBOTICOT, A HÍRES GYÓGYFÜVES BOSZORKÁNYT!

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 4034

      Boris Subotic a horvátországi háború elől menekült Magyarországra, mint gyakorló természetgyógyász. Eleinte Pécsen rendelt, később a Szövetség segítségével Budapestre tette a székhelyét. Mikor elvégezte a augsburgi Természetgyógyászati Főiskolát, kifejlesztette, a személyes betegségre szabott (zárójelentést el kellett küldeni) postai gyógynövényküldő szolgálatot. Sok nyugati természetgyógyász technológiát honosított meg Magyarországon. A viszgája után, jótékonysági feladatként a Szlovák Köztársaság területén kellett népszerűsítenie a természetgyógyászatot és segítenie kellett megszerveznia szolgáltatást. Túl jól csinálta, kinn is maradt Pozsonyban. Egy meleg nyári napon, itt látogattuk meg.

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Dr. Subotić- salima.estranky.sk

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 5870

   Vôbec som vás nespoznala, veľmi ste sa zmenila. Čo sa s vami stalo? Vždy ste chodila taká ubolená a teraz chodíte ako srnka – bola prvá reakcia mojej susedky, s ktorou som sa nevidela asi rok. To DR.Subotič , povedala som.

 

 

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Antioxidanty nám predlžujú život - Dr.Ac. Boris Subotič

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 5782


Keby sme sa naučili dýchať ako jogíni, pomaly a plytko, a brať energiu zo vzduchu, málo jesť, tešili by sme sa z kvalitného života vyše 120 rokov. Človek je spoločenský tvor s rôznymi úlohami, a preto sa nemožno čudovať, že sa každodenne kontaktujeme s veľkým počtom ľudí. Ale pri svojich každodenných povinnostiach si ani neuvedomujeme, že prejde nejaký čas, možno aj roky a nestretli sme niektorých priateľov alebo bývalých kolegov. A pri takomto náhodnom stretnutí po určitom čase si pomyslíme „bože ako sa ten človek zmenil, jednoducho je na nespoznanie, ako veľmi zostarol za taký krátky čas“. No, na druhej strane je veľmi príjemné počuť, keď niekto povie na našu adresu „ty si sa za tie roky, čo sme sa nevideli, absolútne nezmenil“. Naša odpoveď znie najčastejšie „samozrejme, keď cvičím“ alebo možno povieme „samozrejme, keď večer nejedávam“.

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Tradičná čínska medicína na Slovensku 5 - opuchnuté nohy

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 9412

     Opuchnuté nohy nie sú vecou starnutia, hoci je veľa ľudí ochotných uveriť tomu. Pravdou je, že opuchnuté nohy vznikajú z nadváhy, zlej životosprávy a nedostatku pohybu. Okrem toho opuchy, ktoré väčšinou postihujú obe nohy rovnako, sú príznakom nejakej vážnejšej choroby. Sú sprievodným znakom poruchy srdca, pečene, sleziny. Nedostatočnej funkcie ľadvín, pľúc alebo iných orgánov s vnútorným vylučovaním, či s bielkovinou v ľadvine.

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Tradičná čínska medicína na Slovensku 4 - kruhy pod očami

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 10603

   Mimochodom Dr. Subotič, aj obe asistentky, ktoré boli najskôr jeho pacientkami a pod vplyvom zážitku z vyliečenia z veľmi závažných ochorení sa stali jeho pomocníčkami a rozhodli sa pomáhať pri návrate ľudí k plnohodnotnému životu, vyzerajú o desať rokov mladšie ako v skutočnosti sú. To vraj čaká všetkých, ktorí sa podrobia liečbe v centre tradičnej medicíny. Ale zázraky sa tam nedejú. Niekedy sa síce popasuje víťazne aj s najťažšími ochoreniami, inokedy tento boj prehrá, ale dokáže pacientovi zaručiť čo najkvalitnejší priebeh života počas choroby a bezbolestný stav. Starší pacient ktorý už nemá šancu vyliečiť sa z neskoro diagnostikovaného Parkinsona, odchádzal s tým, že sa vie sám o seba postarať. Kým neprišiel do tohoto centra, bol len ležiaca a trasúca sa troska.

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Tradičná čínska medicína 3

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 5509

  Neuznávajú, lebo ich to v škole neučili, že v ľudskom tele, všetko so všetkým súvisí. Ak budete mať choré ľadviny, určite nebudete mať v poriadku ani pľúca, srdce úzko súvisí s tenkým črevom, žlčník s pankreasom a to všetko s rôznymi náladami a chuťami a tam je vlastne príčina ochorení, ak sa priveľmi trápite, dostanete napríklad žalúdočné vredy. Proces bude jednoduchý. Vaša psychika zapôsobí na orgán, ktorý je zodpovedný za starosti, ten zapôsobí na body v energetických centrách, tie sa zablokujú energia nimi nebude plynulo pretekať. Kde je hypo alebo hyperfunkcia, tam sa dlhšie zdrží a príslušný orgán začne degenerovať.

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Tradičná čínska medicína na Slovensku 2

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 5419

   Je privezený z Ruska a diagnózu určoval kozmonautom v Hviezdnom mestečku. V podstate ide o to, že k počítaču sú pripojené dve sklenené dosky, na ktoré si stanete a na hlavu dostanete gumovú čelenku s dvoma kovovými zakončeniami. Nijaké vyzliekanie, pot, neestetično, alebo pichanie, sondy a branie krvi. Prístroj má 90% spoľahlivosť a tých desať percent, ktoré má na omyl sú vymyslené tak, že sám počas určovania diagnózy svoje omyly opraví. Pred diagnostikovaním nesmie človek minimálne štyri hodiny jesť. Prístroj ukazuje aj to, ako sa správa vaše telo v záťažových situáciách. Všetko funguje jednoducho. Na obrazovke sa objaví mužské alebo ženské telo, podľa toho akého ste pohlavia a jasne sa na ňom vykreslia „nebezpečné a ohrozené zóny“. Tu je vidieť, že čínska medicína má pravdu, ak delí človeka rovnako ako sa delí zem. Na ľavú a pravú stranu a na dolnú a hornú polovicu.

Čítajte viac...

30
Marec
2017

Tradičná čínska medicína na Slovensku

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 8144

  Je známe, že lekári boli kedysi v Číne platení dovtedy, kým bol pacient zdravý. Počas choroby sa platby zastavili. U nás, naopak, všetko sa motá okolo chorôb a prevencii sa prikladá iba malý význam. Navyše, v nijakom zdravotníckom zariadení vám nikto nevenuje holistický pohľad, ale o tom sme už na stránkach Lady písali.

Čítajte viac...

Anketa

Aký je Váš najväčší problém so zdravím?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info