Výsledky klientov

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 2285

30 Marec 2017

Hlavný problém bola vzdialenosť. Skúsenosti s podobnými službami ako poskytuje Dr. Subotić som ešte pred tým nemal. Získal som iný nadhľad na stravovanie s kladným výsledkom zníženia a stabilizovania hladiny cukru. Zníženie hmotnosti. Oceňujem celkové zhodnotenie zdravotného stavu a Vaše doporučenia ohľadne liečby cukrovky. Má to len jednu chybičku, že nemáte aj piatky ordinačné hodiny.

Ing. Lupták Ján, Zvolen

 

Alternatívnu medicínu so neskúšala, len klasickú západnú medicínu. Trápil ma dusivý kašeľ, s tým súvisiace problémy s nedostatkom spánku, únava, alergie....tých diagnóz je viac. Momentálne ešte pokračujem v terapii na štítnu žľazu a pečeň. Kašeľ zmizol a v súčasnosti neužívam žiadne kortikoidy, kapacita malých dýchacích ciest sa za 8 týždňov zlepšila o 14 % oproti meraniu spirometriou pred zahájením liečby. Oceňujem slušnú komunikáciu a prístup, individuálny prístup, ochotu a snahu pomôcť, vyliečiť a nájsť riešenie a to všetko bez chémie.

M., Bratislava

 

Mala som dobré doporučenie na vás a preto som sa rozhodla využiť vaše služby. Predtým som neskúšala žiadnu podobnú službu. Pred začatím terapie som mala problémy s vypadávaním vlasov, bolesti rúk, bolesti chrbta a bolesti hlavy. Schudla som 10 kg za pol roka - tým, že ste ma naučili správne a zdravo sa stravovať, celkovo sa ešte stále cítim lepšie (aj keď som u Vás dlho nebola), vlasy sa mi začali "zobúdzať" t.z. začali rásť na miestach, kde som ich dlho nemala. Vaša liečba je dobrá a účinná, máte dobrý personál, ste na svojich pacientov prísny - čo je veľmi dobré, lebo zmeniť stravovacie návyky je pre mnohých veľmi ťažké :-). Nevýhodou je že, liečba je veľmi finančne náročná, nie každý si ju môže dovoliť.

Zacharová Zdenka, Trnava

 

Pred návštevou Dr. Subotića som už mal skúsenosti s podobnými službami od iných poskytovateľov. Absolvoval som vyšetrenie biorezonančným prístrojom methatron, diacom/, potom nasledovala liečba kvapkami alebo bylinkami. Výsledok však nebol presvedčivý. Trápila ma zápcha, chronická únava; cítil som sa unavený a vystresovaný z práce. Po terapií v Centre ČTM, Dr. Subotiča prestali zápchy s postupným zlepšením črevnej peristaltiky a zlepšením črevnej mikroflóry, prestali alergie, meteorizmus, pozorujem celkové zlepšenie po zmene stravy a nasadenej liečbe. Oceňujem komplexný pohľad na človeka a jeho zdravotné problémy, komplexnú diagnostiku, následnú liečbu a individuálny prístup k pacientovi.

Juraj Grich, Bratislava

Diskusia

(3879 komentárov)

Общество сигареты сплошь купить Chesterpirty 25.7.2021 13:07:30
hp 745 g2 drivers Edwardveize 25.7.2021 10:49:59
pce-ac56 driver Edwardveize 25.7.2021 00:26:38
Дизайн в стиле Лофт заказать в москве Randypot 24.7.2021 23:49:37
magix vegas pro 32 bit Edwardveize 24.7.2021 11:55:27

Anketa

Aký je Váš najväčší problém so zdravím?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info