Tradičná čínska medicína 3

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 5470

30 Marec 2017

  Neuznávajú, lebo ich to v škole neučili, že v ľudskom tele, všetko so všetkým súvisí. Ak budete mať choré ľadviny, určite nebudete mať v poriadku ani pľúca, srdce úzko súvisí s tenkým črevom, žlčník s pankreasom a to všetko s rôznymi náladami a chuťami a tam je vlastne príčina ochorení, ak sa priveľmi trápite, dostanete napríklad žalúdočné vredy. Proces bude jednoduchý. Vaša psychika zapôsobí na orgán, ktorý je zodpovedný za starosti, ten zapôsobí na body v energetických centrách, tie sa zablokujú energia nimi nebude plynulo pretekať. Kde je hypo alebo hyperfunkcia, tam sa dlhšie zdrží a príslušný orgán začne degenerovať.

 

  Na vyliečenie bude potrebné, okrem dobre stanovenej diagnózy aj uvoľnenie bloku a prečistenie energetických centier. Na to slúži ihlička, ktorá vlastne otvára dvere energii, aby mohla normálne prúdiť. Keď sa telo energeticky dobyje nemajú baktérie šancu nad ním zvíťaziť a my získame istotu, že sa nám vyhnú infekčné ochorenia.

akupunktúra ihličky


  Potom sa rozprávame o tom, že rok má dvanásť mesiacov, ale dieťatko je v brušku iba 9 mesiacov a tie tri, ktoré mu chýbajú ovplyvňujú precitlivenosť jeho tela k určitým konkrétnym ochoreniam, podľa toho, aké hviezdy vládli mesiacom, ktoré nám chýbajú do celoročnej výbavy.


  Ďalšia pacientka má boreliózu pilori, s ktorou si nevedeli poradiť v nemocnici a helikobakter. V hlave má napichané ihličky a usmieva sa.Vraj to okrem tej sekundy vpichu vôbec nebolí.


  Dozvedám sa ešte, že na človeka okrem toho pôsobia exogénne a endogénne faktory. Vietor, chlad, vlhkosť, sucho, horúčava a ročné obdobia.
Prichádza Eva, ktorej okrem iného zistil Dr. Subotič aj skoliózu. Keďže chrbtica je považovaná za strom života, jej vykrivenie nie je len estetickou vadou, ale ohrozuje aj zdravé orgány, pretože na ne svojím vykrivením neustále pôsobí, dráždi ich a oni sa správajú ako choré. Potom prichádza pacientka s chorým žlčníkom. Okrem tui-ny a ihličiek prichádza na rad špeciálny olej zo Srí Lanky a špeciálny čínsky čaj. Takýmto spôsobom dokážu v Centre tradičnej čínskej medicíny zbaviť pacientov bahna, piesku alebo kameňov v žlčníku. Keď som to rozprávala svojej priateľke, poznamenala. Ak to je všetko pravda, potom načo existujú nemocnice? Všetci sa môžeme liečiť týmto spôsobom budeme žiť sto rokov a nikdy neochorieme.

 

Spracoval(a) : Jana Osuska

Zdroj:lady.sk

Anketa

Aký je Váš najväčší problém so zdravím?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info