Pred troma mesiacmi diabetik, dnes zdravý človek

Pridané: 30.3.2017 14:29:44 Počet zobrazení: 17339

30 Marec 2017

Príbeh bývalého diabetika, ktorý vám budem rozprávať, nie je zázrak. Je to víťazstvo sebadisciplíny a profesionálneho prístupu naturálnej medicíny vrátane nových postupov v samoliečbe pacienta.

,,Začiatkom tohto roka som sa nejako zle cítil,“ začína svoj príbeh pán Peter. Vo februári bol hospitalizovaný v Bratislave so zápalom močového mechúra a prostaty, čo liečili antibiotikami. ,, 

Po čase som si všimol, že viac močím a mám sucho v ústach. Raz som bol na návšteve u svojho kamaráta a ten doma mal glukomer. Keďže je sám cukrovkár a pozná príznaky tejto choroby, odmerali sme môj cukor a zistili sme, že mám 28,5. Hneď sme išli na pohotovosť,“ spomína pán Peter. Keď bol z najhoršieho vonku, nastavili mu terapiu podľa známych princípov. V časových intervaloch si musel merať cukor a pichať inzulín. Stravu mu odporučili v súlade so všeobecnými návodmi tak, ako o nej píšeme v článku Pravda a bludy o cukrovke. Lenže s tým sa pán Peter nezmieril.

Hľadal inú perspektívu než tú, že si doživotne bude vážiť dávky jedla a pichať inzulín s perspektívou nedokrvenia končatín inými sprievodnými komplikáciami choroby.

19. mája si Peter zabudol zobrať do práce inzulín. Na svoje počudovanie a samozrejme obrovskú radosť však zistil, ho už ani nepotrebuje. Hladina cukru je dodnes stabilná.
 

Tabuľka: Hladina cukru a jednotky inzulínu bývalého diabetika pána Petra počas samoliečby cukrovky

 

Deň Hladina cukru Jednotky inzulínu      
    ráno obed večer noc
5.marec 28,5 12 10 8 20
13.marec 12 10 9 7 20
18.april 5,6 6 5 4 15
28.apríl 5,9-6,3 4 3 3 14
3.máj 5,9-6,3 3 3 2 9
7.máj 5,9-6,3 2 2 2 8
19.máj 5,9 2 - - -


O čom vlastne v samoliečbe išlo?

 

,, V prvom rade je to strava,“ hovorí Peter.
,,Do bodky som dodržiaval odporúčania Dr. Subotica. V polovici februára som posledný raz jedol mäso. Doktor povedal, že je dôležité, či sa ja chcem vyliečiť. Povedal som, že áno a do stravy som začlenil len to, čo mi dovolil. Šaláty, čierny chlieb, olivy, strukovín, pšeno, proso, brokolicu, zemiaky, zeleninovú polievku, grahamové kolienka. To všetko bolo odporúčané pre mňa. Okrem toho som užíval preparáty - kvapky  DM, ktoré som užíval spôsobom, akým mi stanovil. Úžasné na tom bolo, že nešlo len o zlepšenie zdravotného stavu v cukrovke. Ja som sa odrazu cítil, že mám dosť síl, že som vitálny, menej unavený, menej spím. Cítim sa naozaj fantasticky. Teraz som bez inzulínu, ale na tejto strave zostávam,“ uzatvára svoj príbeh pán Peter.

V Centre liečby čínskou tradičnou medicínou Dr. Subotica majú aj iné úspešné prípady vyliečenej cukrovky. Dokazujú úžasnú schopnosť organizmu regenerácie, ak je pod odborným dohľadom a doplnia sa do neho potrebné látky.

Zhovárala sa: Nataša Vámošová 

Anketa

Aký je Váš najväčší problém so zdravím?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info