Informoterapia - alergia

Alergia - na peľ, na roztoče a iné. NEMUSÍTE VIAC TRPIEŤ. EXISTUJE RIEŠENIE - INFORMOTERAPIA.

ALERGIA A INFORMOTERPIA

 

Je jar, von krásne, všetko kvitne, vtáčiky spievajú. A ja? Soplím, kašlem, svrbia ma oči a tak len sedím doma, nevetrám a ani von nesmiem. Hotová depka, až mi je z toho doplaču.

 

Alergická nádcha, alergická rinitída, informoterapija

 

Spoznávate sa?

 

Ak áno, čítajte ďalej, práve sa Vám kreslí svetlá budúcnosť :)

 

Všetky alergické ochorenia majú tú istú príčinu - alergická reakcia je výsledok prehnanej a neprimeranej reakcie nášho imunitného systému na určitú látku z nášho prostredia na tzv. alergén (podľa západnej medicíny) a podľa TČM príčinou alergií je porucha činnosti meridiánov (jedného alebo viac).

 

Najčastejšou formou alergie sú tzv. respiratórne alergie - alergická rinitída (nádcha) - ňou trpí 20 až 40% Európanov, z ktorých 15 až 20 % má veľmi vážne symptómy. Keď je alergia vyvolaná reakciou na alergén zo vzduchu, ktorý dýchame (ako peľ, prach v domácnosti alebo chlpy zvierat, výlučky roztočov), je jasné, že sa mu môžeme ťažko v bežnom živote vyhnúť.


Stále soplenie, kýchanie, svrbenie, slzenie a červenanie očí značne znižujú kvalitu života, problémy s dýchaním znemožňujú normálny spánok, čo spôsobuje chronickú únavu - a preto mnohí sú nútený brať lieky dlhodobo. Lieky odstraňujú alebo zmierňujú symptómy alergie, ale zriedkakedy riešia ich samotnú príčinu. A tým zaťažujú svoj organizmus, čo vedie ešte k ďalšiemu zhoršeniu zdravotného stavu.

 

Žiadne ucpané dutiny - informoterapia

 

Našťastie existuje účinný spôsob nápravy, ktorý rieši priamo príčinu všetkých druhov alergických ochorení a to je chybu v našom imunitnom systéme. INFORMOTERAPIA - rieši alergické ochorenia na základe metódy, ktorá harmonizuje činnosť meridiánov a zároveň pôsobí na BUNKOVEJ ÚROVNI. Takýto spôsob terapia vracia človeka znova do harmónie.
  

 

 

 

ALERGIA A INFORMOTERAPIA U DETÍ

 

Premeny v imunologickom systéme, ktoré sú príčinou alergií, vzniknú buď :

  • kvôli poruche toku energií v meridiánoch
  • kvôli genetickým predispozíciam
  • alebo škodlivým pôsobením z prostredia v najrannejšom období, často krát i pred narodením
  • nedostatočným vystavením imunitného systému patogénnym organizmom
  • prehnaným používaním antibiotík

 

Najčastejšie sa u malých detí najprv objavia alergické reakcie na potraviny. Tieto sa môžu časom  zmenšiť alebo stratiť. Potom ich  nahradí precitlivenosť na alergény zo vzduchu. Tieto alergény môžu vyvolať respiračné problémy až ochorenia ako je : alergická rinitída (nádcha), ktorá  zvyšuje riziko rozvoja astmy.

 

Informoterapia je kvôli svojej neškodnosti a účinnosti vhodná pre deti. Jediná podmienka je, že dieťa je už schopné vydržať sedieť  počas diagnostickej prehliadky (2 až 2,5 h)

Anketa

Aký je Váš najväčší problém so zdravím?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info